Zebranie Rady Fundacji na rzecz Centrum Wielokulturowego w Warszawie. Na 18 organizacji tworzących Fundację - 7 to organizacje założone przez migrantów.

Centrum Wielokulturowe w Warszawie uruchamia Inkubator Inicjatyw Migranckich skierowany do organizacji i środowisk migranckich w Warszawie. Tworzymy przestrzeń, której celem jest umożliwienie środowiskom migranckim rozwoju i samodzielnego funkcjonowanie w naszym mieście.

W ramach Inkubatora będziemy współpracować z liderami różnorodnych społeczności migranckich, wspierając ich w podnoszeniu kompetencji i tworzeniu własnych organizacji. Na ofertę Inkubatora składają się:

  • własne biuro dla środowiska/organizacji migranckiej (!),
  • możliwość korzystania z całej przestrzeni Centrum,
  • konsultacje z ekspertami (w zakresie m.in. księgowości, rejestracji organizacji, realizacji projektów, itp.),
  • warsztaty oraz inne programy i inicjatywy.

Cała oferta Inkubatora jest bezpłatna - od środowisk/organizacji migranckich oczekujemy w zamian realizacji własnych programów działań.

W ramach inkubatora Centrum ogłasza stały nabór wniosków dla organizacji/środowisk migranckich z Warszawy, chcących korzystać z biur Centrum Wielokulturowego.

Wszystkich zainteresowanych ofertą Inkubatora oraz ofertą dot. korzystania z biur Centrumprosimy o kontakt na adresTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.