Zapraszamy Was do współtworzenia integrującego Radia (imiradio.pl). Redakcja pilnie poszukuje prowadzących autorskich audycji w niezwykle ciekawym wielojęzycznym radiu internetowym.
IMI Radio jest Jedyną Stacją w Polsce, w której możesz prowadzić audycję we własnym języku narodowym. Nasze programy są już z w językach rosyjskim, polskim, ukraińskim, francuskim, angielskim, portugalskim i arabskim.

KOMUNIKAT ZARZĄDU FUNDACJI NA RZECZ CENTRUM WIELOKULTUROWEGO W WARSZAWIE (2.VI.2017)

Po ponad miesiącu od zawieszenia działalności Centrum Wielokulturowego - informacja o rozstrzygnięciu konkursu została zamieszczona na stronie Urzędu m. st. Warszawy.

Oznacza to, że działalność naszej Fundacji nie może być odtąd utożsamiana z bieżącą działalnością Centrum Wielokulturowego. Nie oznacza to, że samo Centrum nie będzie działać - już niebawem przestrzenią Centrum będą zarządzać nowi operatorzy - Stowarzyszenie Pro Humanum (www.prohumanum.org) oraz Fundacja dla Somalii (www.fds.org.pl).

Dziękujemy wszystkim Wam, którzy tworzyli z nami Centrum - naszym sąsiadom, przyjaciołom, organizatorom i uczestnikom inicjatyw realizowanych w Centrum. Nasza Fundacja rozpoczyna teraz zupełnie nowy etap swojej działalności - dlatego też liczymy na dalszą współpracę z Wami.

Wszystkie organizacje/instytucje/osoby, które będą chciały odebrać swoje zasoby przechowywane/udostępniane w Centrum Wielokulturowym - prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (odbiór w uzgodnionych terminach do 14 czerwca br).

O tym, że we Francji można zobaczyć Wieżę Eiffla, zachwycić się dziełami sztuki w Luwrze, poopalać na Lazurowym Wybrzeżu, czy spróbować ślimaków, wie prawie każdy.

Z przyjemnością informujemy, że Rada Fundacji na rzecz Centrum Wielokulturowego w Warszawie (FCWW) powiększyła się o pięć nowych organizacji członkowskich: Afryka Connect Foundation, Fundacja Ludoteka Roszada, Fundacja PO-Nad-TO, Jasmin - Stowarzyszenie Przyjaciół na rzecz Współpracy Międzykulturowej oraz Polskie Stowarzyszenie Carrom! Wszystkie nowe członkinie Rady to organizacje współtworzone przez migrantów, które działają w Centrum Wielokulturowym nie od dziś.

Strona 1 z 62