Aktualności

Szkolenie - Podstawy negocjacji

 Chcesz doskonalić swoje umiejętności negocjacyjne, nauczyć się jak osiągnąć sukces w negocjacjach? Zapraszamy osoby spoza Unii Europejskiej 4 XI w Warszawie.

 Zapraszamy do udziału w szkoleniu Podstawy negocjacji realizowanym w ramach działań Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego. Udział w szkoleniu jest bezpłatny! Projekt jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu na Rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżetu państwa. Warsztaty są skierowane do osób niebędących obywatelami państw UE, ale przebywających legalnie na terenie RP.


Cel szkolenia: 
Celem szkolenia jest trening umiejętności negocjacyjnych, umożliwienie osobom biorącym w nim udział na osiągnięcie sukcesu w prowadzeniu negocjacji, nauczenia się technik pozwalających posiąść umiejętność przekonywania do swoich racji, osiągania porozumienia i konsensusu.

Treść szkolenia:
Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat głownych teorii i sposobów prowadzenia negocjacji, zapoznają się z narzędziami i rozwiną umiejętności analizowania procesu i zachowań podczas negocjacji.

Program:
I- Kluczowe koncepcje negocjacji
II-Przygotowania do negocjacji
III-Proces negocjacji
IV-Strategie negocjacji
V-Taktyki negocjacyjne
VI-Porównanie trzech poznanych strategii
VII-Jakim typem negocjatora jesteś?
W zgłoszeniu proszę umieścić (imię i nazwisko, kontakt mailowy i telefoniczny, kraj pochodzenia). Zgłoszenia i wszelkie pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nr telefonu: 514 878 428. Liczba miejsc ograniczona.

Miejsce: Sala konferencyjna Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego ul. Nowy Świat 23/25 lok. 30. 

Termin: 4 listopada 2011 w godzinach 9.30.00–18.00.
Trener: Borhen Chair


Uwaga – szkolenie realizowane w języku francuskim