Aktualności

Zaproszenie na warsztaty antydyskryminacyjne

 Fundacja "Ocalenie" zaprasza do udziału w warsztatach antydyskryminacyjnych skierowanych do osób pracujących z cudzoziemcami. 
Zapisy do
17 września  Fundacja "Ocalenie" zaprasza do udziału w warsztatach antydyskryminacyjnych skierowanych do osób pracujących z cudzoziemcami. Zaproszenie kierowane jest zarówno do osób pracujących w organizacjach pozarządowych, jak i w instytucjach samorządowych, placówkach edukacyjnych, placówkach słuzby zdrowia oraz w służbach mundurowych.

Celem warsztatów jest dostarczenie osobom uczestniczącym wiedzy i umiejętności przydatnych w pracy z cudzoziemcami narażonymi na dyskryminację. Warsztaty będą też okazją do poznania innych osób zajmujących się tą tematką oraz do podzielenia się własnymi doświadczeniami dotyczącymi dyskryminacji.

Warsztaty będą organizowane w dwóch terminach:

  • 19-21 września 2011 r., w godzinach 9 -  15 (trzydniowe warsztaty)
  • 24-25 września 2011 r., w godzinach 9 -  17 (dwudniowe warsztaty weekendowe)

Warsztaty będą odbywać się w małych, maksymalnie 15 osobowych grupach, w salach Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, ul. Hoża 88.

Warsztaty będą prowadzone przez trenerki antydyskryminacyjne:

Dominikę Cieślikowską - psycholożka / trenerka umiejętności międzykulturowych i antydyskryminacyjnych. Od roku 2003 przeprowadziła ponad 3500 godzin szkoleniowych dla klientów w sektorze administracji państwowej, biznesu, organizacji pozarządowych i środowiska akademickiego. Uczestniczy i współorganizuje krajowe i międzynarodowe przedsięwzięcia (szkolenia, projekty badawcze, konferencje, publikacje) promujące politykę równościową, antydyskryminacyjną i zarządzanie różnorodnością.

Annę Kudarewską - absolwentka Akademii Treningu Antydyskryminacyjnego, trenerka w obszarze edukacji rozwojowej, edukacji międzykulturowej, antydyskryminacji i praw człowieka. Na co dzień związana z projektami na rzecz przeciwdziałania dyskryminacji społeczności romskiej we Wrocławiu.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 17 września 2011 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.