Aktualności

ETNOLIGA 2011 - nabór drużyn

 Rejestracja drużyn trwa tylko do 11 września 2011. Udział jest bezpłatny!  Rozpoczynamy kolejną edycję ETNOLIGI!

 

W tym roku stawiamy na różnorodność wewnątrz drużyn. W każdym składzie powinno znaleźć się co najmniej 8 graczy, w tym minimum 2 kobiety. Ponadto ekipy powinny reprezentować minimum 2 narodowości. Wiek – od 15 roku życia.

 

Pierwsza kolejka już 18 września. Rozgrywki potrwają do 27 listopada. Gramy w każdą niedzielę na  boisku typu „Orlik”, ul. Przy Bażantarni 3 (metro Natolin) od godz. 15. Zapewniamy oświetlenie boiska i szatnię. Stroje i buty sportowe we własnym zakresie. Dozwolone obuwie: małe korki (tzw. „żwirówki”) lub korki gumowe.

 

Rejestracja drużyn trwa tylko do 11 września 2011. W zgłoszeniu prosimy podać nazwę drużyny oraz mail i telefon do kapitana. Udział jest bezpłatny!

 

Informacje i zgłoszenia:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 502-070-701

tel. 534-101-012

***

Etnoliga to projekt integrujący warszawiaków z różnych stron świata. Od 2005 r. organizujemy turnieje piłkarskie, które mają zwrócić uwagę na problem rasizmu i seksizmu w piłce nożnej. Futbol powinien łączyć ludzi, a nie ich dzielić. Każdy ma prawo grać i kibicować.

 

ORGANIZATORZY:

Fundacja dla Wolności – organizacja pożytku publicznego. Realizuje przedsięwzięcia edukacyjne i kulturalne, których celem jest przełamywanie stereotypów oraz prezentowanie różnorodności kultur i światopoglądów: www.fundacjadlawolnosci.org.

Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ” – niezależna organizacja antyrasistowska. Prowadzi m.in. kampanię „Wykopmy rasizm ze stadionów” oraz wydaje jedyny w kraju magazyn antyfaszystowski pod tytułem „Nigdy Więcej” monitorujący incydenty rasistowskie: www.nigdywiecej.org