Aktualności

Tunezyjski Dzień Rodziny

Drogie Tunezyjki, drodzy Tunezyjczycy! Chcecie poczuć się jak w Tunezji, będąc w Polsce? Dołączcie do nas wraz ze swoimi rodzinami i weźcie udział w wyjątkowym wydarzeniu zorganizowanym specjalnie dla Was! To niebywała okazja dla Tunezyjczyków do spotkania z rodakami żyjącymi w Polsce, nawiązania nowych kontaktów, podzielenia się swoimi doświadczeniami z życia imigranckiego. Wydarzenie ma być wielkim tunezyjskim świętem rodzinnym, więc do udziału w nim zapraszamy całe rodziny, także mieszane polsko-tunezyjskie, a w szczególności dzieci. W programie wiele atrakcji dla małych i dużych, związanych z kulturą i tradycjami tunezyjskimi, m.in. warsztat robienia słodyczy, warsztat plastyczny, dekorowanie henną, warsztat pisma arabskiego, tunezyjski poczęstunek. Zapewniamy świetną zabawę w tunezyjskiej atmosferze i gwarantujemy niezapomniane wrażenia.

GDZIE?
Centrum Wielokulturowe w Warszawie
ul. Jagiellońska 54 (wejście od pl. Hallera)

KIEDY?
4.06.2016 (sobota), godz. 11.00–16.00

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU?
Wystarczy wysłać zgłoszenie drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.m do 31 maja 2016. Zgłoszenie powinno zawierać imiona i nazwiska rejestrowanych osób, a w przypadku dzieci również ich wiek.

Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY, a LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, więc nie zwlekajcie z rejestracją i dołączcie do nas już dziś!

ZAPRASZAMY :)Inicjatywa realizowana w ramach Katalizatora Inicjatyw Wielokulturowych KIWi, będącego częścią projektu pt. "Miejski system informacyjny i aktywizujący dla migrantów" współfinansowanego z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz Budżetu Państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze i Komisja Europejska oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych nie ponoszą odpowiedzialności za sposób wykorzystani udostępnionych informacji.