Aktualności

Letnia Szkoła Trenerów!

 Zostań trenerem i zrealizuj swój własny projekt szkoleniowy! Fundacja Inna Przestrzeń zaprasza do udziału szkoleniu dla przyszłych trenerów, które odbędzie się w dniach 5–7 sierpnia 2011 w Warszawie. Szkolenie adresowane jest WYŁĄCZNIE dla osób niebędących obywatelami państw UE,
ale przebywających legalnie na terenie RP od co najmniej roku.
 Zapraszamy do udziału w szkoleniu dla przyszłych trenerów realizowanym w ramach działań Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Projekt jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu na Rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżetu państwa.
 
Program:
Program szkolenia został opracowany przez międzysektorowy zespół trenerski (trenerzy organizacji pozarządowych, biznesu, mediów). W programie m.in.:
• metody prowadzenia szkoleń,
• umiejętności pracy z grupą i prowadzenia spotkań,
• projektowanie programu szkoleniowego,
• techniki autoprezentacji,
• promocja i rekrutacja szkoleń
 
UWAGA! Beneficjenci szkoleń mają możliwość realizacji własnych projektów szkoleniowych!
Wymagania: Prosimy o nadesłanie zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 3 sierpnia.  W zgłoszeniu proszę umieścić (imię i nazwisko, kontakt mejlowy i telefoniczny, kraj pochodzenia oraz informację o oczekiwaniach od szkolenia i pomyśle na wykorzystanie wyniesionej z niego wiedzy i umiejętności ). Zgłoszenia i wszelkie pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nr telefonu: 22 224 05 82.
 
Miejsce: Sala konferencyjna Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego ul. Nowy Świat 23/25 lok. 30. Mapka na stronie www.przestrzen.art.pl.
 
Czas: Piątek 5 sierpnia – niedziela 7 sierpnia w godzinach 11.00 – 19.00.