Aktualności

Dzień Międzykulturowy - 22.05 w Brwinowie

 Zwieńczenie warsztatów dla dzieci czeczeńskich i polskich, organizowanych przez Stowarzyszenie Interwencji Prawnej! Zapraszamy serdecznie, zapowiada się bardzo ciekawie! "Od lutego do maja w Brwinowie czeczeńskie i polskie dzieciaki wspólnie wyczyniały cuda – niewidy: montowały egzotyczne instrumenty, kręciły filmy, robiły zdjęcia, wymyślały swoją „Alicję w krainie czarów”, tworzyły plastyczne arcydzieła. Były krzyczanki, tupanki, taoce, skakanie na szczudłach, królowie z żyrafami, kości tura, ząb mamuta i wiele innych wiekopomnych wrażeo.

22 maja będzie można zobaczyd, co zaprzątało nasze głowy przez ostatnie 4 miesiące. Zapraszamy wszystkich – dzieci, młodzież, dorosłych i tych jeszcze bardziej dorosłych – do wspólnego spędzenia czasu, słuchania, oglądania i uczestniczenia. W programie wystawa zdjęd i rysunków, występ aktorski, jam session i pokaz filmu.

Wszystkiemu będzie towarzyszyd pyszne czeczeńskie jedzenie, piknikowa atmosfera oraz gry i zabawy dla dzieci. W związku z tym, że od przybytku głowa nie boli, zachęcamy do przynoszenia swoich wyrobów i wypieków. Zaczynamy o w niedzielę 22 maja o 15. Wszystko odbędzie się w „Zagrodzie” przy ul. Grodziskiej 57 w Brwinowie."

Zaproszenie znajdą Państwo tutaj.