Aktualności

Warsztaty Trening dla Trenerów!

Zostań trenerem i zrealizuj swój własny projekt szkoleniowy! Fundacja Inna Przestrzeń zaprasza do udziału szkoleniu dla przyszłych trenerów, które odbędzie się w dniach 27 - 29 maja 2011 w Warszawie. Szkolenie adresowane jest WYŁĄCZNIE dla osób niebędących obywatelami państw UE, ale przebywających legalnie na terenie RP od co najmniej roku.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu dla przyszłych trenerów realizowanym w ramach działań Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.  Projekt jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu na Rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżetu państwa.

Program:
Program szkolenia został opracowany przez międzysektorowy zespół trenerski (trenerzy organizacji pozarządowych, biznesu, mediów). W programie m.in:

  •    metody prowadzenia szkoleń,
  •    umiejętności pracy z grupą i prowadzenia spotkań,
  •    projektowanie programu szkoleniowego,
  •    techniki autoprezentacji,
  •    promocja i rekrutacja szkoleń


UWAGA! Beneficjenci szkoleń mają możliwość realizacji własnych projektów szkoleniowych!

Wymagania: Prosimy o nadesłanie  zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 25 maja. W zgłoszeniu proszę umieścić (imię i nazwisko, kontakt mejlowy i telefoniczny, kraj pochodzenia oraz informację o oczekiwaniach od szkolenia i pomyśle na wykorzystanie wyniesionej z niego wiedzy i umiejętności ). Zgłoszenia i wszelkie pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nr telefonu: 22 224 05 82.


Miejsce: Sala konferencyjna Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego ul. Nowy Świat 23/25 lok. 30.