Aktualności

1% na działania Warszawskiego Centrum Wielokulturowego

Dziękujemy za okazane nam zaufanie i przekazanie 1% podatku na Fundację Inna Przestrzeń. W sumie zebraliśmy 15 430 zł. Kwota może się wydawać niewielka, ale my pokazujemy, że potrafimy zrobić z nią naprawdę dużo! Bardzo dużo. Tak dużo, że aż trudno opisać w jednej informacji...  Dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy realizować projekty o wartości 1 128 000 zł czyli pozyskaliśmy 73 razy więcej środków w postaci dotacji na działania artystyczne, wspieranie wielokulturowości w Warszawie oraz działania na rzecz praw człowieka. 1% to dla nas wyjątkowe wsparcie, ponieważ przyznane granty nie pokryją wszystkich kosztów działań, a dla nas są dodatkową motywacją i wyrazem okazanego poparcia. Dziękujemy! Zachęcamy do wsparcia Fundacji i w tym roku!


Jak przekazać 1% podatku na Warszawskie Centrum Wielokulturowe?

1. W rozliczeniu podatkowym w polu: WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) należy podać numer KRS Fundacji Inna Przestrzeń: 0000257224 W następnym polu wyliczoną kwotę 1% podatku.

2. W polu „cel szczegółowy 1%”, wpisz CENTRUM lub WCW! 

3. Jeśli zaznaczysz zgodę na przekazanie Twoich danych osobowych, wraz z podziękowaniami wyślemy Ci nasze aktualne publikacje i materiały. Już wkrótce na naszej stronie szczegółowe sprawozdania z działań w 2010 r.

Zobacz, co zrobiliśmy w poprzednich latach oraz nasze sprawozdania finansowe w dziale dokumenty i przetargi. Jesteśmy warci zaufania! Nasi grantodawcy podkreślali jakość naszych sprawozdań, przeszliśmy również z pozytywnym wynikiem rutynową kontrolę z Urzędu Kontroli Skarbowej.

Chcesz nam pomóc? Umieść nasz filmik na Facebooku, roześlij informację o 1% dla Fundacji Inna Przestrzeń znajomym. Dziękujemy!