Aktualności

Warsztaty z zarządzania projektami

Najbliższe warsztaty będą przeznaczone dla osób biegle mówiących po polsku (29 – 30 stycznia). UWAGA! Warsztaty są skierowane WYŁĄCZNIE do osób nie będących obywatelami państw UE, ale przebywających legalnie na terenie RP od co najmniej roku.

W 2011 roku starujemy z nową serią warsztatów w ramach Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego.  W dniach 29 i 30 stycznia zajęcia z zarządzania projektami, pozyskiwania funduszy i pracy w zespole! Dodatkowo na najbliższym szkoleniu know-how skutecznej kampanii społecznej pod kierunkiem ekspertki z Gazety Wyborczej – Doroty Frontczak.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, aby wziąć udział wystarczy wysłać zgłoszenie (imię, nazwisko, adres e-mailowy i/lub telefon kontaktowy) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszelkie pytania proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub numer tel.: 222240582. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Tematyka warsztatów: zarządzanie projektami i pozyskiwanie funduszy.

Czas: 29 - 30 stycznia, sobota 11:00 – 18:00, niedziela 11:00 – 18:00

Miejsce: Sala konferencyjna, biuro Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego, ul. Nowy Świat 23/25 lokal 30.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się:
• jak w praktyce zrealizować swój projekt; krok po kroku od pomysłu do realizacji,
• jak koordynować pracę zespołu projektowego,
• jak przebiega zespołowe planowanie projektów,
• jak napisać skuteczny wniosek o dofinansowanie,
• jak pracować z budżetem i harmonogramem,
• skąd pozyskiwać fundusze – mapa potencjalnych źródeł wsparcia,
• dodatkowo: jak przygotować i przeprowadzić skuteczną kampanię społeczną.

Trenerzy:

Paulina Paga - Współrealizatorka międzynarodowych projektów artystycznych i społecznych realizowanych z Fundacją Inna Przestrzeń, Stowarzyszeniem Praktyków Kultury, Laundry Association (U.K). Prowadzi szkolenia z „Zarządzania projektami w praktyce” m.in. dla Punktu Kontaktowego d.s. Kultury.

Piotr Cykowski - Współtwórca Fundacji Inna Przestrzeń i członek Zarządu. Koordynator Programu Tybetańskiego ratujTybet.org. Realizator projektów z zakresu edukacji rozwojowej oraz praw człowieka.

Dorota Frontczak - koordynatorka wielu akcji społecznych Gazety Wyborczej m.in. „Leczyć po ludzku”, „Umierać po ludzku”, „Rodzić po ludzku”, „Dzieciaki do domu”.

Projekt jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa.