Aktualności

Przeciwdziałanie ksenofobii, rasizmowi i dyskryminacji wobec imigrantów w Polsce.

Seminarium w ramach V Krajowej Platformy na rzecz Integracji 7 grudnia o 10:00. V spotkaniu Krajowej Platformy na rzecz Integracji pt. „Przeciwdziałanie ksenofobii, rasizmowi i dyskryminacji wobec imigrantów w Polsce. Wyzwania dla polskiej polityki migracyjnej i integracyjnej”, które odbędzie się 7 grudnia 2010 r. (wtorek) w Hotelu Łazienkowskim przy ul. 29 Listopada 3b w Warszawie w godzinach od 10.00 do 15.15.

Szczegółowy Program spotkania znajdziesz tutaj.

Osoby, które do tej pory nie przesłały swoich zgłoszeń, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa, które prosimy potwierdzić na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 22 538 92 11.

Krajowa Platforma Współpracy - stanowiąca forum komunikacji i wymiany informacji oraz doświadczeń pomiędzy przedstawicielami społeczności migranckich i organizacji zrzeszającymi migrantów, a polskimi instytucjami publicznymi - została utworzona przez IOM w partnerstwie z Departamentem Polityki Migracyjnej MSWiA w ramach projektu "Współpraca drogą do integracji" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich.