Aktualności

Marinera Party - 4.12!

Marinera Party to impreza inspirowana świętem „Fiesta del Perol” wywodzącym się z peruwiańskiego miasta Trujillo. Już w sobotę, 4.12, Marinera odbędzie się w Warszawie.

Uczestnicy tradycyjnego „Fiesta del Perol” są ubrani na biało, podziwiają występy zwycięzców Narodowego Konkursu Tańca Marinera, a także wspaniały przemarsz  jeźdźców (Chalanes) na peruwiańskich koniach (Caballo del Paso). Marinera jest najbardziej dostojnym i romantycznym tańcem peruwiańskim, który symbolizuje taniec godowy koni Paso...

Marinera Party jest organizowana w Warszawie przez peruwiańskie stowarzyszenie Fuerza Perú. Impreza odbędzie się w eleganckich wnętrzach nowo otwartego klubu Bratnia Szatnia (Teatr Studio).

Podczas imprezy będzie można, m.in.:
Poczuć atmosferę „Fiesta del Perol” w nowoczesnej aranżacji,
Obejrzeć występ profesjonalnych peruwiańskich tancerzy Marinery,
Skosztować Pisco Sour, cenionego na świecie peruwiańskiego koktajlu, 
Poznać smak tradycyjnych peruwiańskich przekąsek,
Uczestniczyć w imprezie do późnych godzin nocnych.

Wydarzenie jest jednym z autorskich projektów uczestników "Szkolenia z pozyskiwania funduszy na działalność kulturalną" portalu Kontynent Warszawa, które było realizowane w ramach Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego.

Marinera Party
Klub Bratnia Szatnia (Teatr Studio)
PKiN, Plac Defilad 1

Wstęp wolny!

Działanie portalu Kontynent Warszawa w ramach pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego prowadzonego przez Fundację Inna Przestrzeń. Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa.


Zapraszamy również nadchodzących dniach o:
11 grudnia - Dzień Somalii
12 grudnia - Fajna Jukrajna