Aktualności

Warsztaty z zarządzania projektami!

Ostatnie w tym miesiącu warsztaty z zarządzania projektami, pozyskiwania funduszy i umiejętności liderskich w języku polskim już 23 i 24 października!

Najbliższe warsztaty będą przeznaczone dla osób biegle mówiących po polsku (23-24 października). UWAGA! Warsztaty są skierowane do osób nie będących obywatelami państw UE, ale przebywających legalnie na terenie RP od co najmniej roku. 

 
Udział w warsztatach jest bezpłatny, aby wziąć udział wystarczy wysłać zgłoszenie
(imię, nazwisko, adres e-mailowy i/lub telefon kontaktowy) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Liczba miejsc ograniczona! 
 
Tematyka warsztatów: zarządzanie projektami i pozyskiwanie funduszy. 
 
Czas: 23 - 24 października, sobota 11:00 – 17:00, niedziela 11:00 – 17:00
 
Miejsce: Sala konferencyjna, biuro Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego, ul. Nowy Świat 23/25 lokal 30.
 
Uczestnicy warsztatów dowiedzą się: 
· jak w praktyce zrealizować swój projekt; krok po kroku od pomysłu do realizacji,
· jak koordynować pracę zespołu projektowego, 
· jak przebiega zespołowe planowanie projektów, 
· gdzie szukać środków - mapa potencjalnych źródeł wsparcia,
· jak napisać skuteczny wniosek o dofinansowanie, 
· jak pracować z budżetem i harmonogramem,
· dodatkowo: jak współpracować z mediami podczas promocji wydarzenia
 
Trenerzy:
 
Małgorzata Tur – Prezeska Stowarzyszenia „Jeden Świat” i członkini Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych (STOP) z certyfikatem jakości szkoleń II stopnia. Prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania organizacją i projektami, praw człowieka, tematyki uchodźstwa, międzykulturowości i metod uczenia innych – ostatnio dla takich instytucji, jak Fundacja Polska Akcja Humanitarna, Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Stowarzyszenie Praktyków Kultury i Ministerstwo Edukacji Narodowej.
 
Paulina Paga – Koordynatorka promocji i rekrutacji szkoleń w ramach Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego. Współrealizatorka międzynarodowych projektów artystycznych i społecznych realizowanych ze Stowarzyszeniem Praktyków Kultury, Laundry Association (U.K). Prowadzi szkolenia z „zarządzania projektami w praktyce” m.in. dla Punktu Kontaktowego d.s. Kultury.
 
Anna Despond -  Absolwentka MISH’ u. Trenerka Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego, Forum Dialogu Między Narodami. Moderatorka międzykulturowych warsztatów dla młodzieży organizowanych przez Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej, w latach 2008-2009 koordynowała Festiwal Planete Doc Review, a od 2010 roku jest jego współ-kuratorką.