Aktualności

Tango dla Pragi

Zapraszamy na specjalną edycję warsztatów tanga argentyńskiego w Centrum Wielokulturowym! Obowiązują zapisy! TANGO dla PRAGI to projekt skierowany do mieszkańców warszawskiej Pragi. 
W tej części Warszawy nie ma żadnej szkoły tańca, która prowadziłaby naukę tanga argentyńskiego. Według naszych informacji mieszkaniec pragnący nauczyć się tanga argentyńskiego musi przeprawiać się na drugą stronę Wisły. 

Projekt TANGO dla PRAGI sprosta tej niedogodności i będzie dla mieszkańców tej dzielnicy pierwszym krokiem ku przygodzie z tangiem!

Tango jest uważane za taniec elitarny i jego nauka w stolicy zalicza się do tych droższych i luksusowych. Z radością informujemy mieszkańców Pragi, że dzięki poparciu i staraniom Fundacji Inna Przestrzeń w ramach naszego projektu będziemy mogli za darmo pomóc Wam postawić pierwsze kroki w tangu argentyńskim. Wszystkie warsztaty projektu TANGO dla PRAGI są darmowe. Wystarczy tylko się zarejestrować. 

Poprowadzimy trzy pełne, trzygodzinne warsztaty dla początkujących. Na każdy workshop przyjmiemy dwanaście par, ale można też zapisać się bez partnera/partnerki, dlatego też nie zwlekajcie i zapisujcie się już teraz! Nic nie stoi na przeszkodzie, jeżeli ktoś chciałby wziąć udział w więcej niż jednym naszym warsztacie, ale pierwszeństwo będą miały osoby. które jeszcze nie brały udziału w projekcie.

Pod koniec odbędą się również warsztaty „początkujący+”. Przygotowaliśmy je dla tych, którzy nie chcą poprzestać tylko na podstawach. Można będzie zapisać się na nie po przejściu przez trzygodzinne warsztaty dla początkujących.

GDZIE: Centrum Wielokulturowe w Warszawie.

Terminy warsztatów:

SOBOTA 30ego kwietnia: 
dwie grupy początkujące (przyjmujemy po 24 osoby)
grupa przedpołudniowa: 12:00-13:30 -------- 14:00-15:30
grupa popołudniowa: 16:00-17:30 -------- 18:00-19:30


SOBOTA 7ego maja:
grupa przedpołudniowa: 12:00-13:30 -------- 14:00-15:30
POCZĄTKUJĄCY +: 16:00-17:30 -------- 18:00-19:30
każda grupa przyjmie 24 osoby po zarejestrowaniu.

ZAPISY:
http://tangodlapragi.evenea.pl/
lub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie pytania mozna kierować tu:
www.facebook.com/tangopoemat lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

TANGOPOEMAT: Natasza & Masoud

Jesteśmy performerami i tancerzami tanga argentynskiego; Razem stworzyliśmy Tangopoemat. Tangopoemat rodzi się z tego co nazywamy naszym stylem, który opiera się na kontakcie i emocjach. Tangopoemat to szukanie drugiego człowieka w objęciu. Tangopoemat to bycie z drugą osobą, to intymność i pasja; Tangopoemat to umiejętność bycia w stanie emocjonalnej kreatywności. 
Wierzymy , że tango to sztuka a chodzenie, które jest jego podstawą, staje się artyzmem. Wierzymy, że tango może zmienić życie i stać się jego bardzo ważną częścią. Z uwagi na fakt, że każdy jest w stanie tańczyć tango , również i ty będziesz mógł się nim cieszyć przez długie lata. Poprzez tango dajemy ci mozliwość zrelaksowania się, pozbycia zmartwień i stresów dnia codziennego oraz wzbogacenia swojego życia towarzyskiego.


Inicjatywa realizowana w ramach katalizatora Inicjatyw Wielokulturowych KIWI, będącego częścią projektu Fundacji Inna Przestrzeń pt. "Miejski system informacyjny i aktywizujący dla migrantów" współfinansowanego z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz Budżetu Państwa.
Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze i Komisja Europejska oraz Ministerstwo Spraw wewnętrznych nie ponoszą odpowiedzialności za sposób wykorzystani udostępnionych informacji.