Aktualności

Jak się nam żyje w Polsce?

Fundacja dla Somalii ma zaszczyt zaprosić Państwa na Konferencje kończącą projekt badający poziom integracji osób przybyłych do Polski z krajów afrykańskich i arabskich.

W lutym 2010 roku, dzięki współpracy z Europejskim Funduszem na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich rozpoczęliśmy badanie społeczne wśród imigrantów zamieszkałych w Polsce. Koncentrowaliśmy się na osobach przybyłych z państw afrykańskich i arabskich. Specyfika Fundacji dla Somalii, która od początku swojej działalności skupia się na rozwiązywaniu problemów osób z tej części świata sprawiła, że mogliśmy ich lepiej zrozumieć, a dzięki doświadczeniom nabytym podczas dotychczasowej działalności – nasza świadomość problemów z jakimi stykają się w życiu codziennym w Polsce jest pełniejsza. Stąd też wziął się pomysł przeprowadzenia badania czynników regulujących poziom ich integracji ze społeczeństwem polskim.

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem wynikami badania i pojawiającymi się w trakcie realizacji projektu przemyśleniami. Dlatego też mam ogromny zaszczyt zaprosić na
  

Konferencję Kończącą Projekt,
która odbędzie się 30 czerwca 2010r
w  Klub Powiększenie
Warszawa, Nowy Świat 27


Konferencja rozpocznie się o godzinie 18.

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie chęci uczestnictwa przesyłając email pod adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z wyrazami szacunku,
Abdulcadir Gabeire Farah
Wice Prezes Fundacji dla Somalii