Aktualności

Nabór trenerów do prowadzenia warsztatów!

Przedłużamy nabór trenerów zainteresowanych współtworzeniem i realizacją szkoleń dla cudzoziemców z zakresu umiejętności liderskich i trenerskich, zarządzania projektami artystycznymi i społecznymi oraz  pozyskiwania funduszy. Czekamy na zgłoszenia do 14 czerwca! Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń: CV  i listu motywacyjnego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Termin nadsyłania zgłoszeń: poniedziałek, 14 czerwca 2010. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. 
 
Wybrane osoby zaprosimy w czwartek, 17 czerwca na rozmowy indywidualne, będące drugim etapem postępowania kwalifikacyjnego. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. lub telefoniczny: 22 224 05 82.
 
Wymagania:
- udokumentowane doświadczenia trenerskie
- umiejętności liderskie
- umiejętności zarządzania artystycznymi i społecznymi projektami pozarządowymi
- doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/warsztatów w środowiskach zróżnicowanych kulturowo
 
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w jednym z wybranych obszarów:
- doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/warsztatów w jednym z następujących języków: rosyjskiego/ angielskiego/ francuskiego/ hiszpańskiego/ ukraińskiego/ wietnamskiego
- doświadczenie w jednym z następujących obszarów (promocja działań społecznych i wydarzeń artystycznych, pozyskiwanie funduszy, prawo autorskie)
 
 
Zapraszamy!