Aktualności

Konsultacje prawne -dyżury w styczniu

Lista dyżurów punktu konsultacji prawnej dla cudzoziemców Fundacji Inna Przestrzeń w miesiącu styczniu. Dyżury odbędą się w dniach 7, 14, 21, 26 i 28 stycznia, w godzinach 17.00-18.30 . Serdecznie zapraszamy! Fundacja Inna Przestrzeń, w ramach projektu Pilotaż Warszawskiego Centrum Wielokulturowego prowadzi stały punkt konsultacyjny, w którym możliwe jest uzyskanie porad w sprawach formalno-prawnych związanych z: zakładaniem przez cudzoziemców organizacji pozarządowych oraz zagadnień związanych z prowadzeniem działalności kulturalnej i społecznej.
 
Z bezpłatnych porad mogą korzystać cudzoziemcy, którzy przyjechali do Polski w ciągu ostatnich 5 lat z kraju nienależącego do Unii Europejskiej (oraz nie będący w uchodźcami i nie starający się o taki status). Porady są udzielane bezpłatne, w języku polskim, w siedzibie organizacji (adres: ul. Nowy Świat 23/25 lok.  30). Osoby zainteresowane skorzystaniem z porady zapraszamy także do kontaktu bezpośredniego z konsultantem: mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 (0) 22 224 0583.
 
***
Działanie portalu Kontynent Warszawa w ramach pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego prowadzonego przez Fundację Inna Przestrzeń. Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw  Trzecich i budżetu państwa oraz Biura Kultury m.st. Warszawy. Odpowiedzialność za treść ogłoszenia spoczywa na Fundacji Inna Przestrzeń, Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.