Aktualności

Bajkowy poranek w Centrum

Serdecznie zapraszamy wszystkich, małych i dużych, na „Bajkowy poranek”, czyli dwa przedstawienia teatralne:
– ,,Czerwony Kapturek” w wersji angielskojęzycznej w wykonaniu przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 2 „Leśny Zakątek” w Ząbkach,
– „Przywitanie wiosny” w wykonaniu „Teatru pajęczych opowieści”, czyli teatru rodziców przedszkolaków z „Leśnego Zakątka”.

Przedstawienie „Czerwony Kapturek” w wersji angielskojęzycznej to niebywała okazja dla najmłodszych widzów do zapoznania się z klasyczną baśnią Braci Grimm w niecodziennym wydaniu – po pierwsze, w wykonaniu ich rówieśników z ząbkowskiego przedszkola, a po drugie w wersji angielskojęzycznej. Oprócz zabawy, przedstawienie ma na celu także propagowanie nauki języka angielskiego wśród dzieci oraz rozbudzenie zainteresowania językiem obcym. Spektakl uczy również, że istnieją baśnie znane na całym świecie i wspólne dla różnych kultur.

Przedstawienie „Przywitanie wiosny” to historia budzącej się do życia przyrody, pokazana nie tylko za pomocą słowa, ale także użyciu muzyki i innych elementów wywodzących się z różnych kultur.

Spektakle wystawione podczas „Bajkowego poranka” to kolejny etap podróży dookoła świata dla przedszkolaków z „Zielonego Zakątka”, gdzie jest realizowany projekt edukacji międzykulturowej.

KIEDY?
8 kwietnia 2017, godz. 11-12.30
GDZIE?
Centrum Wielokulturowe w Warszawie
ul. Jagiellońska 54 (wejście od pl. Hallera)

Wstęp wolny.

Organizatorem wydarzenia jest Jasmin - Stowarzyszenie Przyjaciół na rzecz Współpracy międzykulturowej.

ZAPRASZAMY!