Aktualności

Odkryjmy Francję nieznaną! – zaproszenie do wspólnej podróży

O tym, że we Francji można zobaczyć Wieżę Eiffla, zachwycić się dziełami sztuki w Luwrze, poopalać na Lazurowym Wybrzeżu, czy spróbować ślimaków, wie prawie każdy.

Ale czy Francja to tylko te dobrze znane atrakcje?

Odpowiedź na to pytanie poznają wszyscy, którzy wybiorą się z nami w podróż po Francji nieznanej!
Zapraszamy w podróż do mniej znanych, ale równie pięknych i interesujących miejsc we Francji, które będziemy wspólnie odkrywać i poznawać. Wybierzemy się do Nantes, gdzie poznamy „Les Machines de l'Ile”, w Cannes odwiedzimy festiwal... gier planszowych, w Marsylii zagramy w tradycyjną grę "Petanque", a w Owernii będziemy podziwiać wulkany oraz weźmiemy udział w corocznym święcie muzyki. Na uczestników naszej podróży będą czekały różne niespodzianki!

Jest to kolejne wydarzenie z cyklu „Spotkania z nieznanym”, w ramach którego ciekawe postaci z różnych zakątków świata opowiadają o rzeczach nieoczywistych, nieznanych, zaskakujących.

KIEDY?
22 kwietnia 2017, godz. 16-19
GDZIE?
Centrum Wielokulturowe w Warszawie
ul. Jagiellońska 54 (wejście od pl. Hallera)

W niesamowitą podróż po nieznanej Francji zabiorą nas Noé Nitot, Francuz mieszkający w Polsce od 8 lat, założyciel Fundacji Ludoteka Roszada, terapeuta artystyczny, działający aktywnie na rzecz przełamywania barier kulturowych, językowych przez teatr, muzykę, marionetki i gry planszowe, oraz Kasia Sokołowska, lektorka francuskiego ucząca dzieci w wieku 3–6 lat.

Wstęp wolny.

ZAPRASZAMY!