Aktualności

IMI Radio potrzebuje Twojego wsparcia!

Nie pozwól aby jedyne wielojęzyczne, integracyjne, tworzone przez migrantów radio internetowe w Polsce przestało nadawać!

IMI Radio jest jedynym wielojęzycznym, wielokulturowym i integrującym radiem internetowym w Polsce. Działa od maja 2015 roku. Jego celem jest promocja wielokulturowości, integracji oraz aktywizacja migrantów. Jest także głosem środowisk imigranckich w Warszawie. Od początku zespół redakcyjny tworzą osoby z różnych stron świata. Audycje w 16 językach prowadziły 43 osoby z 25 krajów (Francja, Szwajcaria, Rumunia, Rosja, Ukraina, Białoruś, Gruzja, Syria, Turcja, Wietnam, Indonezja, Iran, Egipt, Tunezja, Somalia, Erytrea, Kenia, Kongo, Angola, Nigeria, Kolumbia, Meksyk, Gwatemala,Brazylia, USA).

Obecna Redakcja liczy 15 osób z 9 krajów a audycje są w 9 językach: rosyjskim, ukraińskim, arabskim, angielskim, gruzińskim, hiszpańskim, indonezyjskim, urdu i polskim. Zobacz http://imiradio.pl/audycje/  

Opiekę merytoryczną nad radiem pełni jego inicjator - radiowiec, aktywista społeczny, animator kultury i muzyk: Mamadou Diouf. IMI Radio jest wspólnym projektem Fundacji Inna Przestrzeń oraz Fundacji na rzecz Centrum Wielokulturowego w Warszawie. 


Nasze Radio działa całkowicie bez reklam, a obecnie też bez środków finansowych.

Prosimy wesprzyj nasze Radio choćby niewielką kwotą
Bez Ciebie nasze Radio może przestać istnieć.

Konto bankowe: Volkswagen Bank nr: 83 2130 0004 2001 0665 0485 0004
(dopisek: IMI Radio) 

Radio jest otwartym projektem, które stale poszukuje także nowych pomysłów i wolontariuszy. Jeśli masz pomysł na audycję, interesuje Cię tematyka migrancka i chcesz być częścią zespołu, napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.