Aktualności

Współtwórz działania w Centrum Wielokulturowym

Przestrzeń Centrum Wielokulturowego otwarta jest na niekomercyjne działania środowisk migranckich oraz społeczności lokalnych, inicjatywy skierowane do migrantów oraz projekty wielokulturowe. Zapraszamy do skorzystania z przestrzeni Centrum!
Przestrzeń Centrum powstała w ramach partycypacyjnego planowania - w którym wzięło udział 19 organizacji pozarządowych i 5 struktur miejskich.

Aby skorzystać z przestrzeni Centrum:
1. przeczytaj regulamin korzystania z przestrzeni Centrum
2. zweryfikuj z kalendarzem Centrum czy powierzchnia, z której chcesz skorzystać nie jest już zajęta przez inną inicjatywę
3. napisz maila pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zawierającego następujące dane:
 1. Tytuł inicjatywy (wydarzenia/warsztatu/etc.),
 2. Krótki opis inicjatywy,
 3. Charakter wydarzenia (otwarty dla wszystkich, otwarty dla wszystkich po uprzednim zapisaniu się, skierowany do określonej grupy docelowej - wraz z kontaktem dla osób zainteresowanych),
 4. Dokładny (data/godziny) termin, kiedy chcesz skorzystać z powierzchni Centrum (przygotowanie/realizacja/uporządkowanie) oraz dokładne godziny samego wydarzenia,
 5. Pomieszczenie/powierzchnie z których chcesz skorzystać (zgodnie z planem Centrum),
 6. Zapotrzebowania związane z powierzchnią*
 7. Nazwa organizacji/instytucji/grupy nieformalnej - organizatora wydarzenia,
 8. Imię i nazwisko osoby do kontaktu oraz dane do kontaktu (e-mail/tel.)
 9. Imię i nazwisko osoby, która będzie obecna przez cały czas wydarzenia i która będzie odpowiadała za porządek w ramach wydarzenie oraz dane do kontaktu (e-mail/tel),
 10. Informacja publiczna (do trzech zdań) dotycząca wydarzenia (z ew. linkiem do strony wydarzenia oraz kontaktem do organizatora) 5 do zamieszczenia w publicznym kalendarzu wydarzeń Centrum (dotyczy tak że wydarzeń zamkniętych)
 11. Informacja o akceptacji regulaminu przez organizatora inicjatywy - w tym, w szczególności zapisu o 
  bezpłatnym i niekomercyjnym charakterze działania.
UWAGA: bardzo mile widziane będzie wysłanie
linków do stron internetowych - w tym ew. materiałów wideo, etc. związanych ze zgłaszanym wydarzeniem oraz organizatorm.

* - każdy realizujący wydarzenie/projekt w Centrum może korzystać z infrastruktury Centrum, jednocześnie pokrywa wszelkie koszty związane z realizacją swojej inicjatywy.

I. Plan Centrum


II. Program Centrum: