Projekty archiwalne

IMI Radio dla Szkolnych Radiowęzłów!

Prowadzicie szkolny radiowęzeł? A może mieliście już taki pomysł - ale nie wiedzieliście jak się za to zabrać? W obydwu przypadkach ta wiadomość jest dla Was. Oto zaproszenie do udziału w Programie dla Szkolnych Radiowęzłów IMI Radia!

Podczas kilku spotkań poznacie tajniki warsztatu dziennikarskiego i pracy w zespole. Nabyte umiejętności wykorzystacie w praktyce nadając na cały świat na antenie IMI Radia! 

W programie warsztatów, m.in.:

  • tworzenie koncepcji i planu audycji;
  • praca nad emisją głosu;
  • nauka montażu.

Nasz program kierowany jest do uczniów szkół średnich, mieszkających / uczących się w Warszawie. Udział jest bezpłatny. Warsztaty prowadzą doświadczeni redaktorzy IMI Radia.

Zgłoszenia do 18.05: https://forms.gle/w6MewoeeEZ16ggeMA 

Pierwsze spotkanie: 21.05, godz. 14:00-16:00.

Kolejne spotkania odbywać się będą w podziale na zgłaszane zespoły redakcyjne - daty i godziny umawiane będą na spotkaniu.

Międzyszkolna akademia radiowa IMI Radia realizowana jest w ramach projektu “Międzyszkolna Platforma na rzecz Integracji” współfinansowanego przez m.st. Warszawa.

 

IMI Radio (https://imiradio.pl) to najbardziej wielojęzyczne radio w Polsce, opiera się na społecznej pracy dziennikarzy-wolontariuszy (przede wszystkim - migrantów i migrantek). W 2020 roku IMI Radio zostało wyróżnione nagrodą Intercultural Achievement Award (IAA) w kategorii media spośród ok. 300 projektów z 42 krajów świata. Projekt współfinansowany jest przez Miasto st. Warszawę