Zapraszamy na warsztaty z zarządzania projektami, pozyskiwania funduszy w ramach Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego już 16 i 17 kwietnia. UWAGA! Warsztaty są skierowane wyłącznie do osób nie będących obywatelami państw UE, ale przebywających legalnie na terenie RP od co najmniej roku.
Udział w warsztatach jest bezpłatny, aby wziąć udział wystarczy wysłać zgłoszenie (imię, nazwisko, adres e-mailowy i/lub telefon kontaktowy) na adres: ppaga@przestrzen.art.pl Najbliższe warsztaty będą przeznaczone dla osób biegle mówiących po polsku. Szczegółowe informacje na stronie www.cw.org.pl. lub pod numerem telefonu: 22 224 05 82. Liczba miejsc ograniczona!

Tematyka warsztatów: zarządzanie projektami i pozyskiwanie funduszy.

Czas: 16 – 17 kwietnia, sobota 11:00 – 17:00, niedziela 11:00 – 17:00

Miejsce: Sala konferencyjna, biuro Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego, ul. Nowy Świat 23/25 lokal 30.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się:
•    jak w praktyce zrealizować swój projekt; krok po kroku od pomysłu do realizacji,
•    jak koordynować pracę zespołu projektowego,
•    jak przebiega zespołowe planowanie projektów,
•    gdzie szukać środków - mapa potencjalnych źródeł wsparcia,
•    jak napisać skuteczny wniosek o dofinansowanie,
•    jak pracować z budżetem i harmonogramem
•    jak promować wydarzenie,

Trenerzy:
Witek Hebanowski – Prezes Fundacji Inna Przestrzeń, trener i facylitator podczas projektów pomocowo – rozwojowych realizowanych w krajach karaibskich i kaukaskich, realizator projektów społecznych i artystycznych, inicjator m.in. Festiwalu Transkaukazja, portalu Kontynent Warszawa czy serwisu NGO fund.

Paulina Paga – Koordynatorka promocji i rekrutacji szkoleń w ramach Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego. Współrealizatorka międzynarodowych projektów artystycznych i społecznych realizowanych ze Stowarzyszeniem Praktyków Kultury, Laundry Association, prowadzi szkolenia z „Zarządzania projektami realizowanymi ze środków Programu Kultura 2007 – 13 w praktyce” dla Punktu Kontaktowego d. s. Kultury.

Projekt jest dofinansowany z Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa.2011-04-06


< powrót